Doświadczenie

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym wykorzystującym nowoczesne technologie. Budowane przez nas domy pozwalają Państwu oszczędzić pieniądze na energii i ogrzewaniu, a przy tym są przyjazne środowisku.

Działamy na lokalnym rynku od ponad 20 lat. Przebyliśmy długą drogę od jednoosobowej działalności do rodzinnej firmy deweloperskiej zatrudniającej kilkunastu pracowników i podwykonawców. Solidna i konsekwentna praca pozwala nam się rozwijać z każdym kolejnym rokiem.

Technologia

Zaufanie

Dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu wykonawstwu zdobyliśmy zaufanie i wiarygodność w oczach naszych klientów i wieloletnich partnerów biznesowych.

Budowa własnego, wymarzonego domu to jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Doskonale to rozumiemy, dlatego zadowolenie i satysfakcja naszych klientów jest naszym głównym priorytetem. Każdy z nas ma swoją własną wizję i marzenia, z tego powodu stawiamy na indywidualne i spersonalizowane podejście. Jesteśmy elastyczni i naszym profesjonalnym podejściem dokładamy wszelkich starań, żeby spełnić Państwa wszelkie oczekiwania.

Oferta

Zapewnimy Tobie możliwości zamieszkania we własnym, nowoczesnym i ekologicznym domu.

Opinie klientów

Mieszkanie przerosło nasze oczekiwana w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy zdecydowanie polecić każdemu, kto ceni sobie spokój, ekologię oraz nie chce ponosić wysokich kosztów utrzymania mieszkania.
Krysia i Mirek
Od 2013 roku mieszkamy w domu wybudowanym przez firmę FILAR. Przekonał nas nowoczesny projekt domu z panelami słonecznymi, a przy tym bardzo tani w utrzymaniu.
Iza i Damian

Wysoki komfort mieszkania w samowystarczalnym domu, bardzo funkcjonalne i wygodne rozmieszczenie pomieszczeń. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z taką technologią dzięki której codzienne życie staje się łatwe i przyjemne, a koszty utrzymania domu są bardzo niskie. Polecamy zakup takiego domu bo dla naszej rodziny to była bardzo dobra decyzja.

Marzena i Michał